REKLAMA
Znaleziono 225 wyników
Miasteczko Nova Ochotainwestycja
Pokaż inwestycję
Miasteczko Nova Ochota
Warszawa, Włochy, Łopuszańska
Miasteczko Nova Sferainwestycja
Pokaż inwestycję
Miasteczko Nova Sfera
Warszawa, Targówek, Marywilska 19
[wielkopolskie] Zamieszkaj w Pobiedziskachartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Zamieszkaj w Pobiedziskach
Podpoznańskie lokalizacje zyskują. W sektorze dynamicznie rozwijających się miejscowości podmiejskic...
Ruszyła budowa piątego etapu osiedla Miasteczko Nova Ochota w Warszawie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa piątego etapu osiedla Miasteczko Nova Ochota w Warszawie [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. rozpoczęła piąty etap inwestycji Miasteczko Nova Ochota. W 6-...
[śląskie] Słowacy zainwestują miliony w Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowieartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Słowacy zainwestują miliony w Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie
Co najmniej 117 mln zł zostanie przeznaczone na rozwój lunaparku.   Spółka WPKiW zarządzająca...
Rusza połączenie kolejowe z lotniskiem Katowice w Pyrzowicachartykuł
Pokaż artykuł
Rusza połączenie kolejowe z lotniskiem Katowice w Pyrzowicach
Koleje Śląskie będą wozić pasażerów do lotniska Katowice w Pyrzowicach. Pierwszy pociąg wyruszy już 10 grudnia 2023 roku.
Marywilska 44 wstaje z kolan. Co dalej z centrum handlowym [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Marywilska 44 wstaje z kolan. Co dalej z centrum handlowym [WIZUALIZACJE]
Niedługo minie rok od pożaru jednego z najbardziej znanych w kraju centrum handlowego Marywilska 44 w Warszawie. Czy znane są jego przyczyny? Jakie są szanse na odrodzenie targowiska, które przed laty zastąpiło kultowy Jarmark Europa na Stadionie XX-lecia?
[wielkopolskie] Nowa Murowana pod Poznaniem coraz bliżej ukończeniaartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Nowa Murowana pod Poznaniem coraz bliżej ukończenia
Murowana Goślina to miejscowość zlokalizowana w powiecie poznańskim. To właśnie tam powstaje nowocze...
Warszawa: Miasteczko Ursus – Aurec ożywi fragmenty dawnej fabryki. W planach setki mieszkań [WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Miasteczko Ursus – Aurec ożywi fragmenty dawnej fabryki. W planach setki mieszkań [WIZUALIZACJA]
Warszawski deweloper, będący częścią międzynarodowej grupy, zamierza etapować inwestycję w Ursusie....
Miasteczko Nova Sfera 5inwestycja
Pokaż inwestycję
Miasteczko Nova Sfera 5
Warszawa, Marywilska 11
Panattoni oddało do użytku pierwszą halę w kompleksie Panattoni Park Tricity East Vartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni oddało do użytku pierwszą halę w kompleksie Panattoni Park Tricity East V
Kolejna duża inwestycja Panattoni w województwie pomorskim. Ten najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, konsekwentnie rozwija swoje portfolio w tej części Polski. Firma właśnie oddała do użytku pierwszą halę w ramach kompleksu Panattoni Park Tricity East V, zlokalizowanego blisko Portu Gdańsk. W nowym obiekcie procesy rozpoczyna REGESTA.
Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż 10 etapu inwestycji Miasteczko Nova Ochota w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż 10 etapu inwestycji Miasteczko Nova Ochota w Warszawie
Cieszące się dużą popularnością Miasteczko Nova Ochota rośnie. Victoria Dom rozpoczęła właśnie sprz...
Miasteczko Nova Sferainwestycja
Pokaż inwestycję
Miasteczko Nova Sfera
Warszawa, Targówek, Marywilska
metraże
35 - 83 m2
zakres cen
od 543 686 zł
[śląskie] Jest zwycięzca plebiscytu na Superbudowę województwa śląskiego!artykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Jest zwycięzca plebiscytu na Superbudowę województwa śląskiego!
15 lipca zakończyło się głosowanie internautów na Superbudowę województwa śląskiego. Największą iloś...
Pod Wrocławiem powstanie duże osiedle mieszkaniowe [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem powstanie duże osiedle mieszkaniowe [WIZUALIZACJE]
Pod Wrocławiem, w Zacharzycach (gmina Siechnice) przy ulicy Kościuszki, powstanie nowe, duże osiedle...
Miasteczko Jutrzenki Dzielnica Hortensjiinwestycja
Pokaż inwestycję
metraże
28 - 76 m2
Miasteczko Powsin IIIinwestycja
Pokaż inwestycję
Miasteczko Powsin III
Warszawa, Wiechy
W Mikołajkach na Mazurach powstanie nowy hotel. Inwestycja budzi emocjeartykuł
Pokaż artykuł
W Mikołajkach na Mazurach powstanie nowy hotel. Inwestycja budzi emocje
W Mikołajkach, jednym z najpopularniejszych mazurskich kurortów, rusza budowa nowego hotelu. Obiekt zaoferuje 120 pokoi oraz strefę wellness. Choć lokalne władze chwalą inwestycję, nie brakuje głosów krytyki ze strony obrońców krajobrazu.
MON ujawnia szczegóły inwestycji w Gostyninie i Łowiczu. Nabiera tempa formowanie 2. Brygady Rakiet artykuł
Pokaż artykuł
MON ujawnia szczegóły inwestycji w Gostyninie i Łowiczu. Nabiera tempa formowanie 2. Brygady Rakiet
Nabiera tempa formowanie 2. Brygady Rakiet. Ministerstwo Obrony Narodowej (MON) ujawnia szczegóły inwestycji w Gostyninie (woj. mazowieckie) i Łowiczu (woj. łódzkie). MON przeznaczyło łącznie 20 374 093 PLN na zakup nieruchomości w Gostyninie i Łowiczu z przeznaczeniem na sformowanie nowej 2. Brygady Rakiet. Skarb Państwa sfinalizował zakup dawnych terenów przemysłowych przy ulicy Kutnowskiej 98 w Gostyninie za kwotę 11 364 093 PLN oraz gruntu w Łowiczu za 9 010 000 PLN. Inwestycje te posłużą do budowy infrastruktury dla docelowo około 800 stacjonujących tam żołnierzy.
Koleją z Tarnowskich Gór i Zawiercia bezpośrednio na lotnisko. Trwają prace na linii 182artykuł
Pokaż artykuł
Koleją z Tarnowskich Gór i Zawiercia bezpośrednio na lotnisko. Trwają prace na linii 182
Od początku roku trwają prace budowlane związane z rewitalizacją linii kolejowej nr 182 Tarnowskie G...
REKLAMA